7 užitočných rád pri výbere novej kabelky

Všechna média jsou plné kabelek. Ať už nejlepší designérské kousky, nebo méně známé značky, je jich opravdu hodně. Nám samozřejmě záleží na kabelkách a proto Vám chceme pomoci při jejich výběru. Správná kabelka je důležitou součástí toho, abyste vypadali stylově a atraktivní. Hodně o Vás mluví a proto existuje několik věcí, které musíte zvážit před jejím zakoupením.


1. Příležitost

Budete ji používat na každodenní nošení, nebo jednou-dvakrát na nějakou večerní příležitost? Kabelky na každodenní nošení jsou funkční, praktické a také elegantní, na volný čas mají spíše nějaký motiv, například květinový design a podobně a večerní jsou elegantní, mohou být lesklé, kovové a honosné.


2. Rozpočet

Stanovte si rozpočet a držte se ho. Pokud máte omezený rozpočet, hledejte slevy a výprodeje. Určitě něco najdete.


3. Barva

Klasické neutrální barvy jako je černá, béžová, modrá, nebo dokonce červená jsou dobré, pokud pracujete někde v kanceláři. Když se chystáte večer někam ven, vyberte barvu, tvar nebo vzor, který přitahuje více pozornosti. Jasné barvy a růžová jsou dobré pro jaro a léto, večírky nebo na pláž.


4. Veľkosť

Čo v nej chcete nosiť? Niekedy je lepšie zvoliť menšiu kabelku do ktorej sa Vám zmestia len naozaj potrebné veci, ale ak sa s ňou chystáte na nákupy, zvoľte model Shopper.


5. Materiál

Nemusíte se rozhodnout pro pravou kůži. Podívejte se i na jiné materiály. Zamyslete se i nad tím, jak budete svou novou kabelku čistit.


6. Jak dlouho ji budete používat

Pokud si plánujete koupit kabelku pouze na jednu sezónu, můžete se rozhodnout pro levnější, ale módní alternativu. Chcete-li, aby Vám vydržela déle, hledejte něco robustní a stylové od renomované značky, ale nezapomínejte při tom na Váš rozpočet.


7. Poraďte se

Zeptejte se někoho, pokud si nejste jistá, co bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a co se k Vám nejvíce hodí. Chcete-li další inspiraci, určitě si prohlédněte širokou nabídku v našem eshopu, z nabídky 5500 kabelek si určitě nějakou vyberete. Nezapomínejte také pravidelně číst články na našem blogu.